Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Мистеријата заврши: Полицијата го пронајде исчезнатото момче и го врати во неговиот дом

Полицијата го пронајде исчезнатото момче кое што беше пријавено за исчезнато.

На 14.03.2019 во утринските часови во близина на железничката станица во Скопје е пронајден и вратен во домот Б.Д.(20) од Скопје, за кој неговиот татко Ј.Д. (46) на 11.03.2019 во 21.30 часот во Полициската станица Бит Пазар пријави дека се оддалечил од домот, дознава Centar.mk.

Во тренд…